Služby

Copywriting

Pomůžeme vám s budováním vaší značky kvalitními texty na míru. Nejdříve si vyslechneme, co děláte, co je vaším cílem a zmapujeme vaši konkurenci. Následně se vrhneme do psaní textů.

NAŠE TEXTY PRODÁVAJÍ

Texty, které tvoříme, pomáhají našim klientům se získáváním nových zákazníků. Pouze dobře napsaný web či text k příspěvku na sociálních sítích přiměje zákazníky k nákupu. V dnešní době je důležité upoutat pozornost jednoduchým a čtivým textem, který však má informační hodnotu. Tvoříme texty na: FIREMNÍ WEBY, E-SHOPY, ONLINE MAGAZÍNY, PŘÍSPĚVKY NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ, LETÁKY ČI PREZENTACE

SEO OPTIMALIZACE

Pomocí správně zvolených klíčových slov přivedeme na vaše webové stránky přirozenou organickou návštěvnost. Náš SEO specialista navrhne klíčová slova po důkladné SEO analýze a zajistí kvalitní link building. Našim cílem je, abyste ve vyhledávačích zaujímali ty nejvyšší pozice díky kvalitním SEO textům.

Cena se  pohybuje od 400 Kč/NS.

Meta a short popisky: 30 Kč

Long popisky: 50 Kč

Korektura textů a překlady

Opravdu nevypadá dobře text, který je plný chyb, překlepů a čárky jsou tam, kde být nemají. Rádi vám zajistíme profesionální korekturu i odborných textů.

KOREKTURA TEXTŮ

Zajišťujeme korekturu textů, jak po pravopisné stránce, tak i po stránce stylistické. Korektury poskytujeme pro internetový obsah, dále pro bakalářské a diplomové práce či pro knihy a ebooky. Poskytujeme korektury i odborných textů. Neztrácíme čas, jednáme rychle a hotové korektury odesíláme většinou do jednoho týdne. Pouze kvalitně napsaný text může zajistit vyšší prodeje. Všechny texty jsou vizitkou vaší firmy, a proto se vyplatí do nich zainvestovat.

Pokud potřebujete korekturu vaší závěrečné práce, rádi vám zajistíme  korekturu gramatiky, formátování, korekturu bibliografických citací a stylistickou a typografickou korekturu.

PŘEKLADY

Zajišťujeme překlady textů rodilými mluvčími z anglického, německého, španělského, ruského a ukrajinského jazyka. Překládáme popisky na eshopy, reklamní materiály či textujeme vícejazyčné firemní webové stránky.

Korektury poskytujeme od 100 Kč/NS a překlady od 300 Kč/NS.

Komplexní tvorba webových stránek

Vytvoříme vám komplexní webové stránky na základě důkladné analýzy vaší cílové skupiny. Vytváříme weby na míru či z dostupných šablon. Tvoříme i eshopy společně s platebním terminálem. Věnujeme se také SEO optimalizaci a responzivitě na mobilních telefonech.

WORDPRESS

Tvoříme v nejrozšířenějším redakčním systému WordPress. I velké společnosti jako je Mercedes-Benz či Walt Disney využívají WordPress. V současné době, kde všude na internetu je mnoho textu, je důležité, aby webovky byly „lehké“ na čtení a dobře se v nich orientovalo.

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Zdarma s vámi probereme možnosti a navrhneme vám, jak by váš web mohl vypadat. Je pro nás důležité, aby web byl funkční a vzhledově odpovídal tomu, co vy nabízíte. Našim cílem je, aby webovky byly přehledné a měly informační hodnotu. Poskytujeme i zaškolení v systému.

Webové stránky tvoříme již od 3 500 Kč.

Kompletní správa online kampaní

Dle Mezinárodní telekomunikační unie internet využívá 4,1 miliarda lidí. Facebook a Instagram patří mezi nejpopulárnější sociální sítě. Cílení v dnešní době na potenciální zákazníky je proto velmi snadné a méně nákladné. Využijte sílu sociálních sítí a získejte nové zákazníky.

PPC REKLAMA

Tvoříme PPC reklamy na Googlu (Google Ads) a Seznamu (Sklik). Reklamy zacílíme na vaši cílovou skupinu a přivedeme na váš web nové zákazníky. Reklamy spouštíme po důkladné analýze a nastavení konkrétní marketingové strategie. Neztrácíme čas, jednáme rychle a efektivně.

REKLAMA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Díky novým algoritmům lidé tráví na Instagramu a Facebooku mnohem více času než dříve. Lze i s menším cenovým rozpočtem oslovit vaši cílovou skupinu a získat tak nové potenciální zákazníky. Průběžně reklamní kampaně sledujeme a neustále je optimalizujeme.

Měsíční reklamy spravujeme od 2 000 Kč.

Správa sociálních sítí - FB, IG, Twitter, TikTok

Věnujeme se tvrobě obsahu na Instagramu, Facebooku, Twitteru a TikToku. Víme, že správa je časově náročná, ale pro firmy nezbytná. Vymyslíme kreativní obsah, který vaše sledující bude bavit, upoutá jejich pozornost a přinese vám nové potenciální zákazníky. ​

PRVNÍ SCHŮZKA ZDARMA

Klientům představujeme náš marketingový plán, který jsme připravili na základě důkladné analýzy. Po schválení ihned přicházíme k následné implementaci. Každý měsíc seznamujeme klienta s reporty a na základě reportů doporučujeme, jak postupovat ve správě sociálních sítí dále.

TVORBA OBSAHU

V současné době, kdy je na Instagramu přes jednu miliardu aktivních uživatelů a obsahu je tím pádem opravdu mnoho, je důležité svými příspěvky upoutat pozornost. O to se rádi postaráme a vymyslíme vám unikátní obsah, který bude uživatele bavit. Tvoříme obsah jak na profil, tak i do příběhů.

Měsíční správu poskytujeme od 5 000 Kč.

získEJTE nové zákazníky.