Služby

Copywriting

Tvoříme texty, které vám přivedou platící zákazníky a zvýší vaši organickou návštěvnost. Připravíme vám analýzu klíčových slov a následně začneme s tvorbou textů.

NAŠE TEXTY PRODÁVAJÍ

Texty, které tvoříme, generují nové platící zákazníky. V dnešní době je důležité upoutat pozornost čtivým textem, který však má informační hodnotu. Tvoříme texty na: FIREMNÍ WEBY, E-SHOPY, ONLINE MAGAZÍNY, SOCIÁLNÍ SÍTĚ (IG, FB, LINKEDIN, TIKTOK), BANNERY ČI PREZENTACE.

SEO OPTIMALIZACE

Pomocí správně zvolených klíčových slov přivedeme na vaše webové stránky přirozenou organickou návštěvnost. SEO specialista navrhne klíčová slova po důkladné SEO analýze a zajistí kvalitní link building. Našim cílem je, abyste ve vyhledávačích zaujímali ty nejvyšší pozice. Píšeme odborné články, produktové popisky (meta, short, long), tiskové zprávy a newslettery .

Cena za tvorbu textů 500 Kč/NS. 

Analýza klíčových slov: 2 500 Kč

Korektura textů a překlady

Opravdu nevypadá dobře text, který je plný chyb, překlepů a čárky jsou tam, kde být nemají. Rádi vám zajistíme profesionální korekturu i odborných textů.

KOREKTURA TEXTŮ

Zajišťujeme korekturu textů, jak po pravopisné stránce, tak i po stránce stylistické. Korektury poskytujeme pro internetový obsah, dále pro bakalářské a diplomové práce či pro knihy a ebooky. Poskytujeme korektury i odborných textů. Neztrácíme čas, jednáme rychle a hotové korektury odesíláme většinou do jednoho týdne. Pouze kvalitně napsaný text může zajistit vyšší prodeje. Všechny texty jsou vizitkou vaší firmy, a proto se vyplatí do nich zainvestovat

PŘEKLADY

Zajišťujeme překlady textů rodilými mluvčími z anglického, německého, španělského, ruského a ukrajinského jazyka. Překládáme popisky na eshopy, reklamní materiály či textujeme vícejazyčné firemní webové stránky.

Korektury poskytujeme od 100 Kč/NS 

 Překlady od 300 Kč/NS.

Komplexní tvorba webových stránek

Vytvoříme vám komplexní webové stránky na základě důkladné analýzy vaší cílové skupiny. Vytváříme weby na míru či z dostupných šablon. Tvoříme i eshopy společně s platebním terminálem. Věnujeme se také SEO optimalizaci a responzivitě na mobilních telefonech.

WORDPRESS

Tvoříme v nejrozšířenějším redakčním systému WordPress. I velké společnosti jako je Mercedes-Benz či Walt Disney využívají WordPress. V současné době, kde všude na internetu je mnoho textu, je důležité, aby webovky byly „lehké“ na čtení a dobře se v nich orientovalo.

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Zdarma s vámi probereme možnosti a navrhneme vám, jak by váš web mohl vypadat. Je pro nás důležité, aby web byl funkční a vzhledově odpovídal tomu, co vy nabízíte. Našim cílem je, aby webovky byly přehledné a měly informační hodnotu. Poskytujeme i zaškolení v adminu WordPressu.

Webové stránky tvoříme již od 5 000 Kč.

Správa sociálních sítí - FB, IG, Twitter, TikTok

Věnujeme se tvrobě obsahu na Instagramu, Facebooku, Twitteru a TikToku. Víme, že správa je časově náročná, ale pro firmy nezbytná. Vymyslíme kreativní obsah, který vaše sledující bude bavit, upoutá jejich pozornost a přinese vám nové potenciální zákazníky. ​

PRVNÍ SCHŮZKA ZDARMA

Klientům představujeme náš marketingový plán, který jsme připravili na základě důkladné analýzy. Po schválení ihned přicházíme k následné implementaci. Každý měsíc seznamujeme klienta s reporty a na základě reportů doporučujeme, jak postupovat ve správě sociálních sítí dále.

TVORBA OBSAHU

V současné době, kdy je na Instagramu přes jednu miliardu aktivních uživatelů a obsahu je tím pádem opravdu mnoho, je důležité svými příspěvky upoutat pozornost. O to se rádi postaráme a vymyslíme vám unikátní obsah, který bude uživatele bavit. Tvoříme obsah jak na profil, tak i do příběhů.

Měsíční správu poskytujeme od 7 000 Kč.

získEJTE nové zákazníky.